هرآنچه را که درباره لیزر فول بادی باید بدانید!

لیزر موهای بدن

فهرست مطالب

اگر می خواهید موهای زائد را از تمام نقاط بدنتان پاک کنید، لیزر موهای زائد فول بادی بهترین و سریعترین گزینه برای شما است. پاها، زیر بغل، خط بیکینی و هر نقطه دیگر از بدن که نیاز به اصلاح  و حذف موی زائد داشته باشد می توانند از این روش بهره ببرند. وقتی همه این خدمات را با هم ترکیب کنید، می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی زیادی کنید.

لیزر موهای زائد یک روش دائمی کاهش موهای زائد است که موهای شما را از ریشه هدف قرار می دهد. لیزر به فولیکول مو آسیب رسانده و از این طریق توانایی رشد مو را متوقف می کند. در مقایسه با سایر خدمات رفع موهای زائد، لیزر بهترین انتخاب برای کل بدن است  چراکه شما را از اصلاح مداوم یا اپیلاسیون تا آخر عمر نجات می دهد. اگر شما نیز احساس می کنید لیزر تمام بدن برای شما گزینه مناسبی است، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست دهید. در این مطلب سعی داریم اطلاعات جامع و کاملی از فول بادی لیزر را در اختیار شما قرار دهیم.[/vc_column_text][vc_column_text]

لیزر فول بادی چیست؟

آیا می خواهید موهای ناخواسته و زائد بدنتان را به طور همزمان و در تمام نواحی بدنتان هدف قرار دهید؟ آرزوی یک راه ساده برای دستیابی به پوستی صاف ابریشمی را دارید؟ بدون شک لیزر موهای زائد کل بدن یا لیزر فول بادی می تواند همان چیزی باشد که شما به دنبال آن هستید.

لیزر موهای زائد با ارائه یک راه حل کامل و دائمی برای رفع موهای زائد، جایگزینی سریع، ساده و ایمن برای روش های معمولی و سنتی رفع موهای زائد است. برای هر قسمتی از بدن مناسب است و مهم نیست آن ناحیه چقدر حساس باشد! – لیزر درمانی می تواند به شما کمک کند تا اعتماد به نفس خود را بازیابی کنید، موهای زائد بدن را یکباره از بین ببرید و پوستی صاف تر و ابریشمی تر داشته باشید.

فرآیند حذف موهای زائد با لیزر تمام بدن یک روش غیر تهاجمی است که با خیال راحت موهای زائد را از بین می برد و یک روش حذف موهای زائد دائمی یا نیمه دائمی در نظر گرفته می شود.

دستگاه لیزر موهای زائد برای انتقال پرتو نور و گرما به فولیکول های مو استفاده می شود. بدین ترتیب ملانین موجود در پوست شما پرتوهای نور متمرکز در ناحیه مورد نظر را جذب  کرده و پرتوهای لیزر مو و فولیکول ها را از بین می برند. بنابراین نه تنها موها را از بدن شما پاک می کند بلکه رشد مو در آینده را نیز کاهش می دهد. بنابراین نتیجه می گیریم لیزر موهای زائد پزشکی روشی ملایم، بی ضرر و مورد تایید FDA است که نتایج طولانی مدتی را به همراه دارد.

این فرآیند با تجزیه و تحلیل کامل رنگ و نوع پوست و همچنین رنگ و نوع مو بیمار شروع می شود. متخصص پوست ناحیه بدن شما را به بخش های مختلف تقسیم می کند تا مورد تجزیه و تحلیل و درمان قرار گیرد و همچنین تعداد جلسات درمانی نیز در آن زمان تعیین می شود. اما فول بادی لیزر روی چه قسمت هایی از بدن کاربرد دارد؟

لیزر فول بادی شامل چه قسمت هایی است؟

همانطور که از نامش نیز مشخص است، این نوع لیزر درمانی تمام نقاط بدن را که موی زائد داشته باشد مورد هدف قرار می دهد. بنابراین می توان گفت لیزر کل بدن شامل لیزر این نواحی از بدن می شود:

 • لب بالا
 • چانه
 • لب و چانه (به صورت ترکیبی)
 • فک
 • گردن یا گلو
 • خط ریش
 • گوش ها
 • پایین صورت
 • هر دو زیر بغل
 • هر دو بازو
 • بیکینی جزئی
 • بیکینی کامل
 • نصف پاها
 • ران و پهلو
 • سینه (در آقایان)
 • پشت (در آقایان)

بنابراین اگر  بخواهید موهای پاها و کل نیم تنه خود را بردارید یا از بالا به پایین موس زائد خود را از بین ببرید، فول بادی لیزر می ‌تواند تمام موهای زائد را از بین ببرد و احساس اعتماد به نفس و راحتی در شما ایجاد کند، در حالی که در درازمدت در هزینه لیزر درمانی شما نیز صرفه‌جویی می‌کند.

مدت زمان لیزر فول بادی

لیزر موهای زائد برای هر قسمت از 15 دقیقه تا یک ساعت متغیر است. با این حال، اگر می ‌خواهید یک بار تمام بدن را لیزر کنید، ممکن است بین دو تا سه ساعت طول بکشد. همچنین با توجه به میزان موهایی که می خواهید بردارید، جنسیت و اندازه شما این مدت زمان می تواند متفاوت باشد.

آیا لیزر فول بادی منجر به حذف دائمی موهای زائد می شود؟

هنگامی که حذف موهای کامل بدن از طریق لیزر را انتخاب می کنید، طبیعی است که به نتایج طولانی مدت امیدوار باشید و این درمان شما را ناامید نخواهد کرد. اما سوال این است که این نتایج بلند مدت، چقدر طولانی است؟ به طور کلی رفع موهای زائد با لیزر به ۲ تا ۶ جلسه نیاز دارد و این جلسات هر 4 تا 16 هفته بسته به محل درمان و سطح رشد مو انجام می شود.

در طی این فرآیند، رشد موهای جدید به تدریج کند شده و در عین حال حذف کامل موهای زائد انجام می شود. پس از اولین دور لیزر درمانی، کاهش قابل توجهی در رشد موهای جدید را تجربه خواهید کرد و نتایج آن تا چندین ماه باقی می ماند. پس از دور اول، باید یک یا دو بار در سال جلسات پیگیری برای حفظ نتایج لیزر درمانی داشته باشید. رشد مجدد مو به مرور زمان با جلسات منظم کاهش می یابد اما تنها زمانی نتایج دائمی می شود که جلسات بعدی را برای چند سال آینده انجام دهید. تا زمانی که به آن نقطه برسید، همچنان می توانید از نتایج نیمه دائمی لیزر فول بادی لذت ببرید.

آیا لیزر موهای زائد برای تمام بدن بی خطر است؟

لیزر موهای زائد یک درمان ایمن و موثر برای کل بدن است. لیزر پالس های انرژی را به پوست می رساند و بسته به نوع پوست شما، لیزری انتخاب می شود تا این انرژی را به طور ایمن به پوست برساند. این انرژی فولیکول های مو را هدف قرار می دهد و آنها را از کار می اندازد. از رشد مجدد موهای جدید پس از چند درمان جلوگیری می شود. بنابراین اگر به دنبال نتایج ایمن و بدون خطر فول بادی لیزر هستید باید در انتخاب تکنسین لیزر و کلینک انتخابی خود کوشا تر باشید. تجهیزات و دستگاه های لیزر مورد استفاده باید استاندارد باشند و پزشک و تکنسین لیزر باید تخصص و آموزش لازم را برای انجام لیزر درمانی داشته باشد.

مزایای فول بادی لیزر

از بین بردن موهای زائد از طریق اپیلاسیون، شیو با تیغ و سایر روش های سنتی و قدیمی حذف موی زائد می تواند برای پوست، به ویژه در مناطق حساس تر، مضر باشد. به همین دلیل است که افراد بیشتری، چه مرد و چه زن، به لیزر موهای زائد به عنوان جایگزینی موثر برای روش‌های سنتی حذف موهای زائد روی می‌آورند.

علاوه بر آن اگر می خواهید موهای زائد را در چندین ناحیه از بدن از بین ببرید، چه چیزی بهتر از اینکه این کار را یکجا انجام دهید. در اینجا دلایلی وجود دارد که باید به دنبال لیزر موهای زائد کل بدن یا همان لیزر فول بادی باشید:

1. حذف دائمی موهای زائد

حذف موهای تمام بدن یک گزینه کاهش دائمی موهای زائد است که به شما امکان می دهد از پوستی صاف و ابریشمی لذت ببرید و دیگر نیازی به اصلاح ناراحت کننده و اپیلاسیون یا کندن دردناک نداشته باشید.

2. زمان کارآمد و راحت

به جای رزرو چندین جلسه درمانی، خدمات لیزر موهای زائد فول بادی زنانه یا مردانه به بدن شما اجازه می دهد تا یک برنامه یکسان داشته باید و تمام این جلسات را یکجا انجام دهید.

3. مقرون به صرفه

درمان لیزر موهای زائد فول بادی می تواند در دراز مدت در هزینه شما صرفه جویی کند. جلسات درمانی منظم منجر به کاهش دائمی موهای شما می شود و آن را به یک راه حل طولانی مدت و مقرون به صرفه تبدیل می کند. دیگر لازم نیست نگران قرارهای دردناک اپیلاسیون یا خرید مداوم تیغ یا کرم موبر باشید.

4. ایمن و موثر

اپیلاسیون و اصلاح می تواند دردناک باشد، به خصوص زمانی که آن را در چندین قسمت از بدن انجام می دهید. برخلاف این گزینه‌های حذف موهای زائد، یک درمان لیزر کامل حذف موهای زائد با استفاده از پیشرفته‌ترین و مؤثرترین دستگاه های لیزر در جهان می تواند شما را از درد و ناراحتی نجات دهد!

5. از شر موهای زیر پوستی خلاص شوید

رشد موهای زیرپوستی زمانی اتفاق می افتد که موها پس از اصلاح یا اپیلاسیون دوباره رشد می کنند و برجستگی های قرمز کمی روی پوست باقی می مانند. بالعکس اما لیزر موهای زائد فولیکول مو را در ریشه هدف قرار می دهد و از توانایی مو برای رشد بدون آسیب رساندن به سطح پوست جلوگیری می کند.

آیا لیزر موهای زائد به کل بدن آسیب می رساند؟

ممکن است برخی از نواحی بدن نسبت به سایر نقاط بدن حساس‌تر باشند، اما لیزر موهای زائد نباید به شما آسیب برساند. معمولاً پزشکان یا تکنسین های لیزر از مقیاس درد 1 تا 10 استفاده می کنند و در طول درمان از شما می پرسند که در چه وضعیتی هستید و اگر جواب شما شماره 5 باشد یعنی در وضعیت خوبی هستید. یکی دیگر از راه های جلوگیری از درد و ناراحتی در فول بادی لیزر استفاده از دستگاه های لیزری است که دارای سیستم‌های خنک‌کننده هستند و یک جت هوای سرد را در طول درمان به پوست می‌رسانند تا هرگونه درد و ناراحتی را که ممکن است احساس کنید به حداقل برساند.

تفاوت لیزر فول بادی و توتال بادی

پیشتر هم به این موضوه اشاره کردیم که کسانی که به دنبال از بین بردن و حذف موهای زائد بدنشان به طور تمام و کمال و در تمام نقاط بدنشان هستند می توانند از لیزر فول بادی استفاده کنند. این روش یک گزینه منطقی و معقول هم از نظر زمان و هم از نظر قیمت است. اما اگر شخصی بخواهد چندین قسمت از بدن خود را لیزر کند اما به دنبال لیزر موهای زائد کل بدن نباشد چه روشی برای او مناسب است؟ اینجاست که گزینه لیزر توتال بادی روی میز می آید! در این روش بیمار می تواند اعضایی از بدنش را که می خواهد موهای زائد آن را از بین ببرد به صورت یک پکیج انتخاب کرده و در یک جلسه لیزر درمانی تمام آن نواحی را لیزر کند.

هزینه فول بادی لیزر

لیزر موهای زائد تمام اعضای بدن به طور همزمان یک راه عالی برای صرفه جویی در هزینه است. لیزر فول بادی قیمت متغیری دارد چراکه فاکتورهای مختلفی روی آن اثر می گذارند، از جمله عواملی که روی هزینه لیزر موی زائد تمام بدن اثر می گذارد می توان به دستمزد پزشک یا تکنسین، سطح تجهیزات کلینیک مورد نظر، مکان کلینیک و همچنین نسخه ها و داروهایی است که فرد استفاده می کند.

در آخر

حذف دائمی موهای زائد یک روش فوق العاده برای خلاص شدن از شر موهای اضافی و ناخواسته بدن آن هم بدون درد و سریع است. حال اگر شخصی بخواهد تمام بدن خود را لیزر کند و از شر موهای زائد کل بدن خود خلاص شود می تواند لیزر فول بادی را انتخاب کند تا به صورت یکجا و همزمان پوست تمام نقاط بدنش را صاف و ابریشمی و عاری از مو کند.

با جلسات کافی، از کاهش دائمی موهای زائد بدن و صورت خود قدردانی خواهید کرد و پوست خود را صاف و پاک از موهای رشد کرده خواهید یافت. اگر شما هم به دنبال یک روش کارآ و مفید برای رفع موی زائد خود هستید فول بادی لیزر می تواند کمک کننده شما باشد. در این مطلب هر آنچه را که لازم است از این روش زیبایی بدانید را گردآوری کردیم، شما نیز می توانید تجربیات و نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

bareessentialsspa

این مطلب را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

آخرین مقالات

اینستاگرام ما را دنبال کنید

مقالات مرتبط